Pages

  • Twitter
  • Facebook
  • Google+
  • RSS Feed

ABOUT

0 comments
 
Hayat, yaşam, sağlık ve tabiki moda!
Zamanında bu konular ile ilgili arada turksnl.net için kısa kısa yazardım. Bu sefer kendi blogumu açmaya karar verdim.
Ben Esra Perçin, 1988 Hollanda doğumluyum ve Karadenizliyim. Hollanda'da bachelor of law - hükük bölümündem mezunum.
Mezun oldukdan sonra yarım sene iltica ve göç burosunda çalıştım. Sonra ise belediyeden güzel iş teklifi gelince - her nekadar tereddüt etdiysem - işi - iki mülakattan sonra bende kabul ettim. Evet, bu iş için iki mülakattan geçdim ve üç ay tekrar eğitime girdim.
Hiç sevmediğim bir hukuk alanı olsada meğersem bir yerde gizli aşk varmış. Şuanda belediyenin hukuk bölümünde çalışıyorum ve
tahmin edemiyeceğim kadar çok sevdim bu işi. Kim bilir ilerliyen yıllarda yine'de avukatlığı tercih ederim ama başlangıç olarak güzel bir adım sanırım!
Belediyenin dosyalarını incelemekden ziyade 'spor' ile ilgili projesini'de koordinasliyorum.
İkinci iş olarak haftasonu ve bazen haftaortası akşamları kadınlara özel 'Curves' spor salonunda spor hocalığı yapıyorum.
Blog yazmaya, sizinle hayat, yaşam, güzellik, sağlık ve moda ile ilgili konuları paylaşmaya karar verdim.
Not: Illa modayı takip etmemize gerek yok! Yeterki kendimize yakışan stili kombinleyelim!

Umarım zevkle takip edersiniz.

Lifestyle, health and fashion of course! I wrote about these topics long time ago at a forum called turksnl.net. This time I want to start with my own blog.
My name is Esra Percin, born and raised in the Netherlands. I was born in ’88, I graduated with a degree in Bachelor of Laws.
After my studies I started to worked for six months at the Immigration-and Naturlization Department. After this project I was hire to a traineeship (after two interviews)!
So I did a traineeship for my current job. Now I’m working for the local government. I didn’t expect to like this job because during my study I never like the administrative and constitutional law. Surprisingly I’m happier then ever, I really like my job!
In addition to this job I coordinate the sport project for the local government and also work for Curves as fitness coach. It’s -30 minute work-out program for women only.
Never say never! Maybe I want to practice as a lawyer in a few years.
Well, enough about myself I think. I hope you ‘ll enjoy my blog..
 

No comments: